Малюкам 2 – 3 років емоційно важко відриватися від матусь на тривалий час, тому для їх поступової адаптації ми пропонуємо програму перебування в садочку в першій половині дня з 8 до 13 години, а лише коли малюк буде готовий, ми збільшуємо час його перебування до цілого дня.
Малюки займаються за програмою “Відважні винахідники (3-4.5 років)” з урахуванням вікових особливостей з допомогою кваліфікованих вихователів – викладачів.
Понедiлок | Вiвторок | Середа | Четвер | П'ятниця | |
---|---|---|---|---|---|
08:30 | Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика 08:30 09:00 | Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика 08:30 09:00 | Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика 08:30 09:00 | Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика 08:30 09:00 | Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика 08:30 09:00 |
09:00 | "Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри) 09:00 09:30 | "Музичний ранок" (поповнення музичної скарбнички) 09:00 09:30 | "Танцюють всі" (ритміка, танці, тематичне диско) 09:00 09:30 | "Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри) 09:00 09:30 | Аудіо казка/ "Країна гри" (знайомство , вивчення, вигадування ігр) 09:00 09:30 |
09:30 | Захоплююча англійська 09:45 10:15 Сніданок 10:15 10:30 | Математична скарбничка 09:45 10:15 Сніданок 10:15 10:30 | Мовленевий розвиток (букви, звуки, логоритміка) 09:45 10:15 Сніданок 10:15 10:30 | Relax time 09:45 10:15 Сніданок 10:15 10:30 | Захоплююча англійська 09:45 10:15 Сніданок 10:15 10:30 |
10:00 | |||||
10:30 | "Дитина у довкіллі" (Я і Світ) 10:40 11:10 Прогулянка 11:15 12:15 | Природознавство 10:40 11:10 Прогулянка 11:15 12:15 | Захоплююча англійська 10:40 11:10 Прогулянка 11:15 12:15 | Етика, етикет / Логіка,конструювання, підготовка руки до письма 10:40 11:10 Прогулянка 11:15 12:15 | Sport time / Сенсорно - рухова гра 10:40 11:10 Прогулянка 11:15 12:15 |
11:00 | |||||
11:30 | |||||
12:00 | |||||
12:30 | Аплікація 12:30 13:00 | Малювання 12:30 13:00 | Цікава кулінарія 12:30 13:00 | Ліплення 12:30 13:00 | Творча майстерня 12:30 13:00 |
13:00 | Обід 13:00 13:30 | Обід 13:00 13:30 | Обід 13:00 13:30 | Обід 13:00 13:30 | Обід 13:00 13:30 |
13:30 | Сон 13:30 15:30 | Сон 13:30 15:30 | Сон 13:30 15:30 | Сон 13:30 15:30 | Сон 13:30 15:30 |
14:00 | |||||
14:30 | |||||
15:00 | |||||
15:30 | Гігієна, ігри 15:30 15:45 Підвечірок 15:45 16:00 | Гігієна, ігри 15:30 15:45 Підвечірок 15:45 16:00 | Гігієна, ігри 15:30 15:45 Підвечірок 15:45 16:00 | Гігієна, ігри 15:30 15:45 Підвечірок 15:45 16:00 | Гігієна, ігри 15:30 15:45 Підвечірок 15:45 16:00 |
16:00 | Валеологія / "Дослідна лабораторія"(експерементаріум) 16:15 17:00 | "Літературна скринька" / "Театральна мозаїка" 16:15 17:00 | Юний Академік 16:15 17:00 | "Розвиваючий кінозал" (англійська, російська, українська мови) 16:15 17:00 | "Мандрівка світом" (географія) 16:15 17:00 |
16:30 | |||||
17:00 | Вечеря 17:10 17:20 | Вечеря 17:10 17:20 | Вечеря 17:10 17:20 | Вечеря 17:10 17:20 | Вечеря 17:10 17:20 |
17:30 | Прогулянка 17:30 18:00 | Прогулянка 17:30 18:00 | Прогулянка 17:30 18:00 | Прогулянка 17:30 18:00 | Прогулянка 17:30 18:00 |
18:00 | Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi) 18:00 19:00 | Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi) 18:00 19:00 | Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi) 18:00 19:00 | Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi) 18:00 19:00 | Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi) 18:00 19:00 |
18:30 |
Понедiлок
- Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика08:30 - 09:00
- "Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри)09:00 - 09:30
- Захоплююча англійська09:45 - 10:15
- Сніданок10:15 - 10:30
- "Дитина у довкіллі" (Я і Світ)10:40 - 11:10
- Прогулянка11:15 - 12:15
- Аплікація12:30 - 13:00
- Обід13:00 - 13:30
- Сон13:30 - 15:30
- Гігієна, ігри15:30 - 15:45
- Підвечірок15:45 - 16:00
- Валеологія / "Дослідна лабораторія"(експерементаріум)16:15 - 17:00
- Вечеря17:10 - 17:20
- Прогулянка17:30 - 18:00
- Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)18:00 - 19:00
Вiвторок
- Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика08:30 - 09:00
- "Музичний ранок" (поповнення музичної скарбнички)09:00 - 09:30
- Математична скарбничка09:45 - 10:15
- Сніданок10:15 - 10:30
- Природознавство10:40 - 11:10
- Прогулянка11:15 - 12:15
- Малювання12:30 - 13:00
- Обід13:00 - 13:30
- Сон13:30 - 15:30
- Гігієна, ігри15:30 - 15:45
- Підвечірок15:45 - 16:00
- "Літературна скринька" / "Театральна мозаїка"16:15 - 17:00
- Вечеря17:10 - 17:20
- Прогулянка17:30 - 18:00
- Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)18:00 - 19:00
Середа
- Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика08:30 - 09:00
- "Танцюють всі" (ритміка, танці, тематичне диско)09:00 - 09:30
- Мовленевий розвиток (букви, звуки, логоритміка)09:45 - 10:15
- Сніданок10:15 - 10:30
- Захоплююча англійська10:40 - 11:10
- Прогулянка11:15 - 12:15
- Цікава кулінарія12:30 - 13:00
- Обід13:00 - 13:30
- Сон13:30 - 15:30
- Гігієна, ігри15:30 - 15:45
- Підвечірок15:45 - 16:00
- Юний Академік16:15 - 17:00
- Вечеря17:10 - 17:20
- Прогулянка17:30 - 18:00
- Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)18:00 - 19:00
Четвер
- Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика08:30 - 09:00
- "Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри)09:00 - 09:30
- Relax time09:45 - 10:15
- Сніданок10:15 - 10:30
- Етика, етикет / Логіка,конструювання, підготовка руки до письма10:40 - 11:10
- Прогулянка11:15 - 12:15
- Ліплення12:30 - 13:00
- Обід13:00 - 13:30
- Сон13:30 - 15:30
- Гігієна, ігри15:30 - 15:45
- Підвечірок15:45 - 16:00
- "Розвиваючий кінозал" (англійська, російська, українська мови)16:15 - 17:00
- Вечеря17:10 - 17:20
- Прогулянка17:30 - 18:00
- Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)18:00 - 19:00
П'ятниця
- Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика08:30 - 09:00
- Аудіо казка/ "Країна гри" (знайомство , вивчення, вигадування ігр)09:00 - 09:30
- Захоплююча англійська09:45 - 10:15
- Сніданок10:15 - 10:30
- Sport time / Сенсорно - рухова гра10:40 - 11:10
- Прогулянка11:15 - 12:15
- Творча майстерня12:30 - 13:00
- Обід13:00 - 13:30
- Сон13:30 - 15:30
- Гігієна, ігри15:30 - 15:45
- Підвечірок15:45 - 16:00
- "Мандрівка світом" (географія)16:15 - 17:00
- Вечеря17:10 - 17:20
- Прогулянка17:30 - 18:00
- Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)18:00 - 19:00
No available!