Відважні винахідники (3-4.5 років)

Понедiлок Вiвторок Середа Четвер П'ятниця
08:30
Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
08:30
09:00
Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
08:30
09:00
Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
08:30
09:00
Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
08:30
09:00
Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
08:30
09:00
09:00
"Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри)
09:00
09:30
"Музичний ранок" (поповнення музичної скарбнички)
09:00
09:30
"Танцюють всі" (ритміка, танці, тематичне диско)
09:00
09:30
"Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри)
09:00
09:30
Аудіо казка/ "Країна гри" (знайомство , вивчення, вигадування ігр)
09:00
09:30
09:30
Захоплююча англійська
09:45
10:15

Сніданок
10:15
10:30
Математична скарбничка
09:45
10:15

Сніданок
10:15
10:30
Мовленевий розвиток (букви, звуки, логоритміка)
09:45
10:15

Сніданок
10:15
10:30
Relax time
09:45
10:15

Сніданок
10:15
10:30
Захоплююча англійська
09:45
10:15

Сніданок
10:15
10:30
10:00
10:30
"Дитина у довкіллі" (Я і Світ)
10:40
11:10

Прогулянка
11:15
12:15
Природознавство
10:40
11:10

Прогулянка
11:15
12:15
Захоплююча англійська
10:40
11:10

Прогулянка
11:15
12:15
Етика, етикет / Логіка,конструювання, підготовка руки до письма
10:40
11:10

Прогулянка
11:15
12:15
Sport time / Сенсорно - рухова гра
10:40
11:10

Прогулянка
11:15
12:15
11:00
11:30
12:00
12:30
Аплікація
12:30
13:00
Малювання
12:30
13:00
Цікава кулінарія
12:30
13:00
Ліплення
12:30
13:00
Творча майстерня
12:30
13:00
13:00
Обід
13:00
13:30
Обід
13:00
13:30
Обід
13:00
13:30
Обід
13:00
13:30
Обід
13:00
13:30
13:30
Сон
13:30
15:30
Сон
13:30
15:30
Сон
13:30
15:30
Сон
13:30
15:30
Сон
13:30
15:30
14:00
14:30
15:00
15:30
Гігієна, ігри
15:30
15:45

Підвечірок
15:45
16:00
Гігієна, ігри
15:30
15:45

Підвечірок
15:45
16:00
Гігієна, ігри
15:30
15:45

Підвечірок
15:45
16:00
Гігієна, ігри
15:30
15:45

Підвечірок
15:45
16:00
Гігієна, ігри
15:30
15:45

Підвечірок
15:45
16:00
16:00
Валеологія / "Дослідна лабораторія"(експерементаріум)
16:15
17:00
"Літературна скринька" / "Театральна мозаїка"
16:15
17:00
Юний Академік
16:15
17:00
"Розвиваючий кінозал" (англійська, російська, українська мови)
16:15
17:00
"Мандрівка світом" (географія)
16:15
17:00
16:30
17:00
Вечеря
17:10
17:20
Вечеря
17:10
17:20
Вечеря
17:10
17:20
Вечеря
17:10
17:20
Вечеря
17:10
17:20
17:30
Прогулянка
17:30
18:00
Прогулянка
17:30
18:00
Прогулянка
17:30
18:00
Прогулянка
17:30
18:00
Прогулянка
17:30
18:00
18:00
Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
18:00
19:00
Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
18:00
19:00
Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
18:00
19:00
Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
18:00
19:00
Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
18:00
19:00
18:30

Понедiлок

  • Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
    08:30 - 09:00
  • "Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри)
    09:00 - 09:30
  • Захоплююча англійська
    09:45 - 10:15
  • Сніданок
    10:15 - 10:30
  • "Дитина у довкіллі" (Я і Світ)
    10:40 - 11:10
  • Прогулянка
    11:15 - 12:15
  • Аплікація
    12:30 - 13:00
  • Обід
    13:00 - 13:30
  • Сон
    13:30 - 15:30
  • Гігієна, ігри
    15:30 - 15:45
  • Підвечірок
    15:45 - 16:00
  • Валеологія / "Дослідна лабораторія"(експерементаріум)
    16:15 - 17:00
  • Вечеря
    17:10 - 17:20
  • Прогулянка
    17:30 - 18:00
  • Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
    18:00 - 19:00

Вiвторок

  • Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
    08:30 - 09:00
  • "Музичний ранок" (поповнення музичної скарбнички)
    09:00 - 09:30
  • Математична скарбничка
    09:45 - 10:15
  • Сніданок
    10:15 - 10:30
  • Природознавство
    10:40 - 11:10
  • Прогулянка
    11:15 - 12:15
  • Малювання
    12:30 - 13:00
  • Обід
    13:00 - 13:30
  • Сон
    13:30 - 15:30
  • Гігієна, ігри
    15:30 - 15:45
  • Підвечірок
    15:45 - 16:00
  • "Літературна скринька" / "Театральна мозаїка"
    16:15 - 17:00
  • Вечеря
    17:10 - 17:20
  • Прогулянка
    17:30 - 18:00
  • Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
    18:00 - 19:00

Середа

  • Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
    08:30 - 09:00
  • "Танцюють всі" (ритміка, танці, тематичне диско)
    09:00 - 09:30
  • Мовленевий розвиток (букви, звуки, логоритміка)
    09:45 - 10:15
  • Сніданок
    10:15 - 10:30
  • Захоплююча англійська
    10:40 - 11:10
  • Прогулянка
    11:15 - 12:15
  • Цікава кулінарія
    12:30 - 13:00
  • Обід
    13:00 - 13:30
  • Сон
    13:30 - 15:30
  • Гігієна, ігри
    15:30 - 15:45
  • Підвечірок
    15:45 - 16:00
  • Юний Академік
    16:15 - 17:00
  • Вечеря
    17:10 - 17:20
  • Прогулянка
    17:30 - 18:00
  • Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
    18:00 - 19:00

Четвер

  • Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
    08:30 - 09:00
  • "Ранковий спорт" (вправи, естафети, ігри)
    09:00 - 09:30
  • Relax time
    09:45 - 10:15
  • Сніданок
    10:15 - 10:30
  • Етика, етикет / Логіка,конструювання, підготовка руки до письма
    10:40 - 11:10
  • Прогулянка
    11:15 - 12:15
  • Ліплення
    12:30 - 13:00
  • Обід
    13:00 - 13:30
  • Сон
    13:30 - 15:30
  • Гігієна, ігри
    15:30 - 15:45
  • Підвечірок
    15:45 - 16:00
  • "Розвиваючий кінозал" (англійська, російська, українська мови)
    16:15 - 17:00
  • Вечеря
    17:10 - 17:20
  • Прогулянка
    17:30 - 18:00
  • Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
    18:00 - 19:00

П'ятниця

  • Прийом дітей, ігри, ранкова гімнастика
    08:30 - 09:00
  • Аудіо казка/ "Країна гри" (знайомство , вивчення, вигадування ігр)
    09:00 - 09:30
  • Захоплююча англійська
    09:45 - 10:15
  • Сніданок
    10:15 - 10:30
  • Sport time / Сенсорно - рухова гра
    10:40 - 11:10
  • Прогулянка
    11:15 - 12:15
  • Творча майстерня
    12:30 - 13:00
  • Обід
    13:00 - 13:30
  • Сон
    13:30 - 15:30
  • Гігієна, ігри
    15:30 - 15:45
  • Підвечірок
    15:45 - 16:00
  • "Мандрівка світом" (географія)
    16:15 - 17:00
  • Вечеря
    17:10 - 17:20
  • Прогулянка
    17:30 - 18:00
  • Граємо та збираємось додому!!! (Якщо погода дозволяє, то граємо на вулицi)
    18:00 - 19:00
No available!
X